Geloofsgemeenschap De Drie Ranken – Wijkgemeente in Apeldoorn

Preken, liturgie en terugluisten

Drie Ranken Logo
  1. Hier treft u de preek en liturgie van de diensten (meestal van 09.30 uur) in kerkcentrum De Drie Ranken.

    Alle geluidsopnames zijn terug te vinden op www.kerkomroep.nl. Zoek eventueel op Apeldoorn en selecteer De Drie Ranken.

    1. zondag 16 januari 2022
      1. 10:00 — ds. A.A. Wijlhuizen
    2. zondag 9 januari 2022
      1. 10:00 — ds. H.J. ten Brinke
    3. zondag 2 januari 2022
      1. 10:00 — ds. A.A. Wijlhuizen
    4. vrijdag 31 december 2021
      1. 16:00 — ds. A.A. Wijlhuizen
    5. zondag 26 december 2021
      1. 10:00 — Ds. G.A.J. van der Maas en Ds. S.H. Muller
    6. zaterdag 25 december 2021
      1. 10:00 — ds. H.J. ten Brinke
    7. vrijdag 24 december 2021
      1. 21:00 — ds. A.A. Wijlhuizen
    8. zondag 19 december 2021
      1. 10:00 — ds. A.A. Wijlhuizen
    9. zondag 12 december 2021
      1. 11:30 — Connect@
      2. 10:00 — ds. H.J. ten Brinke
      3. 10:00 — Next Step
    10. zondag 5 december 2021
      1. 10:00 — Mw. Rosanne Hofman
    11. zondag 28 november 2021
      1. 10:00 — Ds. A.A. Wijlhuizen + Mw. T. Breuer
      2. 10:00 — De LichtBoot
    12. donderdag 25 november 2021
      1. 19:30 — Vesper
    13. zondag 21 november 2021
      1. 10:00 — ds. A.A. Wijlhuizen
    14. zondag 14 november 2021
      1. 11:30 — Connect@
      2. 10:00 — ds. A.A. Wijlhuizen
      3. 10:00 — Next Step
    15. donderdag 11 november 2021
      1. 19:30 — Vesper
    16. zondag 7 november 2021
      1. 10:00 — ds. A.A. Wijlhuizen
    17. zondag 31 oktober 2021
      1. 09:30 — Ds. A.A. Wijlhuizen + Ds. H. ten Brinke
    18. donderdag 28 oktober 2021
      1. 19:30 — Vesper
    19. zondag 24 oktober 2021
      1. 09:30 — Ds. A.A. Wijlhuizen + Mw. M. Litjes
      2. 09:30 — De LichtBoot
    20. zondag 17 oktober 2021
      1. 09:30 — ds. G.A.J. van der Maas
    21. donderdag 14 oktober 2021
      1. 19:30 — Vesper
    22. zondag 10 oktober 2021
      1. 11:30 — Connect@
      2. 09:30 — ds. H.J. ten Brinke
      3. 09:30 — Next Step
    23. zondag 3 oktober 2021
      1. 15:00 — Ds. A.A. Wijlhuizen + Mw. G. Groenland
      2. 09:30 — ds. A.A. Wijlhuizen
    24. donderdag 30 september 2021
      1. 19:30 — Vesper
    25. zondag 26 september 2021
      1. 17:00 — ds. A.A. Wijlhuizen en/of ds. H.J. ten Brinke
      2. 12:00 — ds. A.A. Wijlhuizen, ds. H.J. ten Brinke, mw. R. Hofman
      3. 09:30 — Ds. A.A. Wijlhuizen + Mw. T. Breuer
      4. 09:30 — De LichtBoot
    26. zondag 19 september 2021
      1. 09:30 — ds. H.J. ten Brinke
    27. donderdag 16 september 2021
      1. 19:30 — Vesper
    28. zondag 12 september 2021
      1. 09:30 — Ds. A.A. Wijlhuizen + Ds. G. A. J. van der Maas
    29. zondag 5 september 2021
      1. 09:30 — ds. A.A. Wijlhuizen
    30. zondag 29 augustus 2021
      1. 09:30 — ds. A.A. Wijlhuizen
    31. zondag 22 augustus 2021
      1. 09:30 — Ds. E. Rijks (Twello
    32. zondag 15 augustus 2021
      1. 09:30 — ds. H.J. ten Brinke
    33. zondag 8 augustus 2021
      1. 09:30 — ds. H.J. ten Brinke
    34. zondag 1 augustus 2021
      1. 09:30 — Ds. C. Huisman (emeritus, De Maten)
    35. zondag 25 juli 2021
      1. 09:30 — ds. A.A. Wijlhuizen