Geloofsgemeenschap De Drie Ranken – Wijkgemeente in Apeldoorn

Preken, liturgie en terugluisten

Drie Ranken Logo
  1. Hier treft u de preek en liturgie van de diensten (meestal van 09.30 uur) in kerkcentrum De Drie Ranken.

    Alle geluidsopnames zijn terug te vinden op www.kerkomroep.nl. Zoek eventueel op Apeldoorn en selecteer De Drie Ranken.

    1. zondag 28 februari 2021
      1. 10:00 — Ad Wijlhuizen + Tineke Breuer
    2. zondag 21 februari 2021
      1. 10:00 — ds. H.J. ten Brinke
    3. woensdag 17 februari 2021
      1. 17:00 — ds. A.A. Wijlhuizen
    4. zondag 14 februari 2021
      1. 10:00 — ds. A.A. Wijlhuizen
    5. zondag 7 februari 2021
      1. 10:00 — ds. A.A. Wijlhuizen
    6. zondag 31 januari 2021
      1. 10:00 — ds. H.J. ten Brinke
    7. zondag 24 januari 2021
      1. 10:00 — ds. A.A. Wijlhuizen
    8. zondag 17 januari 2021
      1. 10:00 — Mw. Heleen Bakker
    9. zondag 10 januari 2021
      1. 11:30 — Connect@
      2. 10:00 — ds. A.A. Wijlhuizen
      3. 10:00 — Next Step
    10. zondag 3 januari 2021
      1. 10:00 — ds. H.J. ten Brinke
    11. donderdag 31 december 2020
      1. 19:00 — ds. H.J. ten Brinke
    12. zondag 27 december 2020
      1. 10:00 — ds. A.A. Wijlhuizen
    13. vrijdag 25 december 2020
      1. 10:00 — ds. H.J. ten Brinke
    14. donderdag 24 december 2020
      1. 21:00 — ds. A.A. Wijlhuizen
    15. zondag 20 december 2020
      1. 10:00 — ds. A.A. Wijlhuizen
    16. woensdag 16 december 2020
      1. 19:30 — Vesper
    17. zondag 13 december 2020
      1. 11:30 — Connect@
      2. 10:00 — ds. H.J. ten Brinke
      3. 10:00 — Next Step
    18. zondag 6 december 2020
      1. 10:00 — ds. A.A. Wijlhuizen
    19. zondag 29 november 2020
      1. 10:00 — ds. A.A. Wijlhuizen
    20. zondag 22 november 2020
      1. 10:00 — Ds. A.A. Wijlhuizen + Mw. M. Litjes
      2. 10:00 — De LichtBoot
    21. zondag 15 november 2020
      1. 10:00 — ds. A.A. Wijlhuizen
    22. zondag 8 november 2020
      1. 11:30 — Connect@
      2. 10:00 — ds. A.A. Wijlhuizen
      3. 10:00 — Next Step
    23. zondag 1 november 2020
      1. 11:00 — Ds. A.A. Wijlhuizen + Ds. H. ten Brinke
      2. 09:00 — Ds. A.A. Wijlhuizen + Ds. H. ten Brinke
    24. zondag 25 oktober 2020
      1. 09:30 — Ds. G.A.J. van der Maas
      2. 09:30 — De LichtBoot
    25. zondag 18 oktober 2020
      1. 09:30 — ds. A.A. Wijlhuizen
    26. zondag 11 oktober 2020
      1. 12:00 — Connect@
      2. 09:30 — Next Step
      3. 09:30 — ds. A.A. Wijlhuizen
    27. zondag 4 oktober 2020
      1. 16:00 — Ds. G.A.J. van der Maas + Mw. Geerten Groenland
      2. 09:30 — ds. G.A.J. van der Maas
    28. zondag 27 september 2020
      1. 09:30 — Ds. A.A. Wijlhuizen + Mw. M. Litjes
      2. 09:30 — ds. G.A.J. van der Maas
    29. zondag 20 september 2020
      1. 09:30 — ds. A.A. Wijlhuizen
    30. woensdag 16 september 2020
      1. 19:30 — ds. A.A. Wijlhuizen
    31. zondag 13 september 2020
      1. 09:30 — ds. G.A.J. van der Maas
    32. woensdag 9 september 2020
      1. 19:30 — ds. A.A. Wijlhuizen
    33. zondag 6 september 2020
      1. 09:30 — ds. H.J. ten Brinke